RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Bjondinaaat

Shko poshtë

Bjondinaaat

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 3:48 am

nje ndertese po digjej dhe te pa shpresa po qendronin ne catine e saj tre vajza, nje brune, nje flokekuqe dhe nje bionde.
Zjarrfiksit
po rinin poshte me nje batanie te hapur dhe ju thoshin vajzave te
hidheshin se ata do ti prisnin se nuk kishin rruge tjeter per te
shpetuar.
E para merr guximin brunja dhe hidhet, por zjarrfiksit nuk
e llogariten mire se ku ta mbanin batanien dhe ajo u perplas ne
tortuar.
Dy vajzat e tjera te tmeruara nuk dinin efare te benin, por
flaket po mbulonin dhe catine keshtu qe u hodh dhe flokekuqja por dhe
ajo pesoi te njejtin fat si dhe brunia duke u zgerlaqur ne tortuar si
nje domate e shtypur.
Mbeti vetem bjondja dhe nga poshte po i
luteshin qe te hidhej se nuk kishte rruge tjeter. Bjondja e lemerisur i
thote zjarrefikesve: Lereni batanijen ne toke dhe largohuni prej saj se
nuk kam besim tek ju, pastaj une do te hidhem
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi