RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Gjithmon per vitin e ri

Shko poshtë

Gjithmon per vitin e ri

Mesazh nga Leonard prej Fri Mar 30, 2012 7:51 pm

Gjithmon per vitin e ri kur te gjithe njerezit festonin te qete..me sa
kam degjuar une ishte nje çift qe vit per vit biresonte nga nje femije
dhe kur vinte fundi i vitit ata i masakronin dhe i fusnin neper pako
dhuratash dhe ja dergonin fam...iljeve te tjera te pafajshme...Ky cift
ka jetuar ne LONDON (ANGLI)..ata vuanin nga dicka qe as mjeket nuk e
percaktonin dot...ata gjithmon por gjithmon biresonin femije dhe i mire
mbanin per 11muaj dhe ishin aq te dashur sa çdo familje do ti kishte
zili...por sa vinte data 31-12- ata nuk ishin me si me pare...Ata i
masakronin femijet dhe benin ckishun deshire me ta...dhe kur shme nga
familjet e tjera ishin ankuar ne polici...policia i kapi dhe kur i moren
ne pyetje dhe i thane pse e bete gjith kete..pergjigjja e tyre
ishte...."KJO SESHTE ASNJEGJE JU SKENI PAR AKOMA FERRIN E VERTET.."ne
fillim kete policet se kuptuan por kur ata i moren ne pyetje perseri..qe
te dy i treguan policise edhe per nje ferme ku ata e kishin blere te
gjithen....dhe kishin ndertuar nje shtepi shume te madhe..dhe ne katin e
katert nje dhome ishte e mbushur plot me kufoma femijesh te porsalindur
ne katin e trete..duar kembe dhe gjithcka te perhapura kudo...ne katin e
dyte plot femije te varrur..dhe ne katin e pare ishte nje pishine e
madhe dhe smund ta them kete sepse eshte e tmershme por duhet ta
them...pishina ishte plooot me gjak dhe ne fund te pishines te thelle
kishte plot kocka foshnjash..vetem kocka....Policia kete çift e denoi me
vdekje me litar..ne vitin 1955..dhe ata para se te vareshin
thane...."SHPRESOJM TE SHKOJM NE PARAJS.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi