RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Cifti i sapomartuar dhe shtepia e tyre

Shko poshtë

Cifti i sapomartuar dhe shtepia e tyre

Mesazh nga Leonard prej Fri Mar 30, 2012 7:54 pm

Nje cift i sapomartuar dhe shummm i dashuruar Billy dhe Mable blene
nje shtepi ne Maine.Ata nuk i vune re historite qe i kishin then rreth
faktit qe ajo shtepi kishte qen e nje vrasesi serial shpirti i se cilit
endet ende i lir dhe vret te gjith njerzit qe blejne shtepine dhe u
shperngulen aty.Mable shpeshhere ankohej per ndjesin sikur dikush e
prekte ate naten keshtu qe Billy vendosi qe te qendronte gjith naten
zgjuar qe te shihte a po e bente njeri vertet ate gje.Billy ndejti
zgjuar gjith naten,Rreth ores 3 te mengjesit Billy ishte sh i etur.Ai
shkoi ne kuzhine per nje gote uji.Perpara se te mundte te merrte nje
gote ai degjoi ulerimen me te tmerrshme nga dhoma e Mable.Billy nxitoi
te ngjitej lart dhe kur hyri ne dhome bertiti me te madhe.Trupi i vdekur
i gruas se tij ishte i shtrire ne krevat i lare ne gjak.Ai nxitoi dhe
therriti policine.Vdekja e Mable ishte shkaterruese per Billyn.Ai nuk
mund te gjente qetsi.Nje nate pas nje viti me ne fund ai mundi te flinte
i qet duke mos menduar per ate tragjedi q kish ndodhur 1 vit me par.Ate
nate po ne oren 3 te mengjesit ai serish kishte etje,shkoi posht per t
marr nje got uj.Me pas u ngjit lart dhe pa qe ne krevat dukej sikur
ishte shtrir nje njeri dhe ishte mbuluar.Ai u afrua prane krevatit dhe
terhoqi mbulesat.Fantazma e Mable-it kaloi mbi te.Ajo kishte nje drite
mbinatyrore ne syte e saj dhe forma e erret e nje personi tjt kaloi pas
saj.Ne doren e saj Mable mbante thiken me te madhe e te mprehte qe Billy
kish par ndonjeher.Ajo foli :”A nuk premtove Bill?A nuk premtove?As
vdekja nk do te na ndaje.Ti premtove” Ajo ULERITI, shkoi drejt tij dhe
ne ate moment gjithcka per Billyn u errsua...Frika e paralazoi

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi