RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

E pabesueshme! Shikoni se çfarë shkakton në gjak, vetëm një pikë helmi kobre!

Shko poshtë

E pabesueshme! Shikoni se çfarë shkakton në gjak, vetëm një pikë helmi kobre!

Mesazh nga Leonard prej Fri Sep 14, 2012 5:43 pm

Shikoni në video se pse një kafshim i një gjarpri helmues është fatal për jetën…!
Pamjet e filmuara në Indi, u shkaktojnë tmerr shikuesve të videos, teksa shikojnë një trajnues gjarpërinjsh i cili grumbullon helm kobre, e cila kafshon me dhëmbët e saj një vazo kurthi për të lëshuar aty helmin e saj vdekjeprurës!

Por, pjesa që të kall tmerr dhe frikë, është pjesa kur një kimist kryen një test para kamerës duke hedhur në një sasi të vogël gjaku një pikë helm kobre, eh, shikojeni dhe do befasoheni!Ndiqni në vijim videon me pamjet e frikshme…:

https://www.youtube.com/watch?v=4WvnjCkLbvY&feature=player_embedded

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi