RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

U ngrita ne mengjes,normalisht si gjithmon

Shko poshtë

U ngrita ne mengjes,normalisht si gjithmon

Mesazh nga Leonard prej Fri Sep 14, 2012 5:51 pm

U ngrita ne mengjes,normalisht si
gjithmon,por nk e di pse,me hipi
deshira qe ta degjoja pak zërin ne
telefon.Mora tel dhe ty po te bija,por
dilte i fikur,pergjigjej sekretaria.Po
behesha merak dhe dot nk po
duroja,prandaj u nisa qe te shpija te
takoja.Pas pak minutash aty
mberrita,por kur hodha syt nga
dritarja u cudita,se po shihja njerez
qe me te zeza ishin veshur dhe ne
fyturat e tyre lot pa fund ishin
tretur.Kujtova se te kish nderruar
jet,gjyshi i semur.Por paspak,pash
nje lajmerim vdekje,me emrin tend
te ngjitur ne mur.Ateher syve nk po
ju besoja dhe fillova perseri te
lexoja.Por per fat te keq,ishte e
vertet,ti zemra ime kishe nderruar
jet. Fillova te qaj e humba
kontrollin,erdha tek ty dhe po
therrisja doktorin,me dukej sikur
zemra ende te rrihte dhe po lutesha
qe doktori shpejt te vinte.Por ne ate
moment nje dor supin ma shterngoj
dhe tha,me vjen keq por ajo kaq
jetoj.Pasi e degjova e pash ne sy dhe
ju luta qe tme vriste dhe te isha ne
nje varr me ty.Por ai nk pranoj dhe
me la qe pa ty zemra ime te jetoj :

dfghjkl; LEO dfghjkl;

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi