RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Nje dite do qash dhe ti, e di

Shko poshtë

Nje dite do qash dhe ti, e di

Mesazh nga Leonard prej Mon Oct 08, 2012 7:18 pm


Nje dite do qash dhe ti, e di... Ndoshta jo
per mua, por per tjeter njeri. Do lutesh keshtu si une qe ai te kthehet,
e perseri keshtu si une zemra do te thyhet. Atehere do ta kuptosh se sa
un po vuaj, se sa me lendohet zemra qe te ndjej te huaj. Dhe do te te
marre malli per lotet e mi, se per ty atehere s'do qaj me njeri. Ndoshta
do te pendohesh e do te me kerkosh, por s'do te lejoj me zemren te ma
lendosh. Dhe pse do me marre malli tmerresisht per ty, do ta fiksoj ne
mendje qe me smund te jemi DY

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi