RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

ja pse duhet te jemi levizja rinore per integrim

Shko poshtë

ja pse duhet te jemi levizja rinore per integrim

Mesazh nga energia 33 prej Sat Mar 23, 2013 8:54 pm

rwwwwwwwwww efe lol energjia e re do te ndihmoje lsi .lri.lgi.....forever

energia 33

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 1
Piket Piket : 3
Birthday Birthday : 18/12/1972
Rregjistrimi Rregjistrimi : 23/03/2013
Mosha Mosha : 45
Vendbanimi Vendbanimi : greece

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi