RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Perse Shqiptaret nuk mund te behen Terroriste?

Shko poshtë

Perse Shqiptaret nuk mund te behen Terroriste?

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 3:48 am

1- Jemi gjithmone me vonese, do e kishim humbur avionin qe do te rrembenim.
2- Flasim me ze te larte dhe do kishim sjelle vemendjen te ne.
3- Me pijet dhe ushqimin falas ne avion do e kishim harruar misionin tone.
4- Ne f[b]asim me gjithe duar keshtu qe do na duhej te ulnim armet poshte...
5- Do te donim te gjithe te pilotonim avionin.
6- Do te ziheshim dhe do te plaste sherri mes nesh ne avion.
7- Ne s'mund te mbajme nje sekret, do t'ja kishim thene te gjithe shokeve nje jave para se te rrembenim avionin.
8- Me pare do te vendosnim flamurin tone ne trupin e avionit.
9- Do ta shtynim rrembimin nqs ate dite do te luhej ndeshje e kombetares.
10- Do te grindeshim me njeri-tjetrin se kush do te bente nje fotografi me pengjet.
Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi