RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Barsaletat e korcari-per-qef.

Shko poshtë

Barsaletat e korcari-per-qef.

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 3:49 am

Na hipen plaku ne makine perpara me shoferin,duke ikur rruges na del nj
femer e bukur the shoferi na qendron dhe ajo e pyet ne se kini vend bosh
der ne Ballesh shoferi ia kthen, me lere te pyes plakun,plaku ia kthen
mos e merr pse i thot AI ajo eshte kurve,po ti ku e di i thot ai,sepse
eshte nuse dialit tim ia kthen...


Edituar për herë të fundit nga Admin në Sat Mar 19, 2011 3:24 am, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat e korcari-per-qef.

Mesazh nga aldo isaj prej Tue Mar 15, 2011 6:33 pm

:D :D hahha

aldo isaj
[Antar/e Ri]
[Antar/e Ri]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 1
Piket Piket : 1
Birthday Birthday : 10/09/1991
Rregjistrimi Rregjistrimi : 15/03/2011
Mosha Mosha : 27
Vendbanimi Vendbanimi : elbasan

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi