RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Apple”, ne pritje te lancimit te “tablet”

Shko poshtë

Apple”, ne pritje te lancimit te “tablet”

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 1:33 pm

Blogu “Engadget” ka publikuar disa foto ku duket nje pajisje me ekran te
gjere, me siperfaqje dhe program qe te kujton ate te “iPhone”.


Pak ore nga lancimi zyrtar i pajisjes se re te “Apple”, ne rrjet shtohen zerat dhe imazhet e para te “tablet”.
Blogu
“Engadget” ka publikuar disa foto ku duket nje pajisje me ekran te
gjere, me siperfaqje dhe program qe te kujton ate te “iPhone”.
Duken
gjithashtu ikonat qe tregojne lidhjen “Wi-Fi” dhe ate celulare, ndersa
shfaqet nje pulsant “Home” i ngjashem me ate te “iPhone”.
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi