RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Peshkopi, gruaja ekzekuton bashkëshortin

Shko poshtë

Peshkopi, gruaja ekzekuton bashkëshortin

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 1:36 pm


Një 40 vjecar ka gjetur vdekjen në qytetin e Peshkopisë pasi është goditur me thikë nga bashkëshortja e tij.
Krimi
i rëndë brenda familjes ka shkaktuar vdekjen e 40 vjecarit Dilaver
Lahi. Lahi është goditur me armë të ftohtë pas shpine. Goditja ka qenë
fatale dhe 40 vjecari ka humbur jetën.

Polica ka mbërritur në
vendngjarje duke vënë nën pranga, Xhevrie Lahin si dhe ka nisur hetimet
për zbardhjen e plotë të dinamikës së ngjarjes së rëndë dhe motiveve që
cuan në aktin ekstrem të bashkëshortes vrasëse.
Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi