RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Lushnje, furgoni përplas trajlerin me tulla

Shko poshtë

Lushnje, furgoni përplas trajlerin me tulla

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 1:44 pmNjë aksident rrugor
me pasojë plagosjen e një personi është regjistruar në Lushnje, ku një
furgon ka goditur një trajler të ngarkuar me tulla.

Sipas informacioneve të fundit, ka përplasja ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i furgonit, shtetasi Fatmir Telhai.

Ndërkohë, burime policore kanë deklaruar se nga hetimet paraprake
rezulton se fajtor për aksidentin, të ndodhur pranë fshatit Dushk, ka
qenë pikërisht drejtuesi i furgonit.

Sipas burimeve, dyshohet që ai të mos e ketë kontrolluar dot mjetin e
tij për shkak të shpejtësisë së lartë me të cilën po udhëtonte.
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi