RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Pershendetje per vajzat e forumit!

Shko poshtë

Pershendetje per vajzat e forumit!

Mesazh nga Leonard prej Fri Mar 11, 2011 8:08 pm

Prsh per vajzat e per djemt e forumit
Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

Mesazh nga beta prej Sun Sep 11, 2011 9:53 pm

pershendetje,,,,,,,,si funziono ketu...

beta

Gjinia Gjinia : Female
Postime: Postime: : 1
Piket Piket : 1
Birthday Birthday : 18/04/1989
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/09/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : durres

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

Mesazh nga Leonard prej Mon Sep 12, 2011 11:06 am

eshte shumm e thjeshte beta ,und te shkruash tema e cdo gje qe ti pelqen ketu

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

Mesazh nga smakaj elsaid prej Mon Oct 24, 2011 6:59 pm

mrm te gjitheve si kaloni juve .....

smakaj elsaid

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 1
Piket Piket : 1
Birthday Birthday : 21/04/1996
Rregjistrimi Rregjistrimi : 24/10/2011
Mosha Mosha : 22
Vendbanimi Vendbanimi : tirane

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

Mesazh nga Leonard prej Mon Oct 24, 2011 7:47 pm

mirmbrema SMAKAJ si po kalon ti mir je ...

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

Mesazh nga Besartta prej Fri Dec 09, 2011 12:53 pm

Ndonje ide.... naj tem per te rinje .???

Besartta

Gjinia Gjinia : Female
Postime: Postime: : 1
Piket Piket : 1
Birthday Birthday : 17/11/1991
Rregjistrimi Rregjistrimi : 09/12/2011
Mosha Mosha : 27
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi