RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Bulqizë, plagoset rëndë 26-vjecari

Shko poshtë

Bulqizë, plagoset rëndë 26-vjecari

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 1:46 pmNjë i ri 26-vjecar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Bulqizës, pasi është sulmuar nga dy persona të tjerë.

Lajmin e bëjnë të ditur burime
policore lokale, sipas të cilave i riu ka mbetur i plagosur rëndë pasi
është goditur me mjete të forta.

Sipas burimeve, agjentët e anti-krimit që po ndjekin cështjen kanë
shpallur në kërkim dy persona, shtetasit Asllan dhe Hamza Osmani.

Të njëjtat burime shtojnë më tej se nga hetimet paraprake dyshimet për motivet e agresionit bien në pistën e hakmarrjes.
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi