RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Japoni, zbulohen 300-400 trupa të tjerë

Shko poshtë

Japoni, zbulohen 300-400 trupa të tjerë

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 1:48 pm300-400 trupa të
tjerë të pajetë janë gjetur në qytetin bregdetar të Rikuzentakatës, i
përmbytur tërësisht nga tsunami që goditi Japoninë një ditë më parë.

Lajmi u raportua fillimisht nga
rrjeti vendas “NHK” dhe u raportua gjerësisht në mediat ndërkombëtare.
Shifrat i lajmëroi një zyrtar vendas.

Bilanci tragjik në Japoni vazhdon të rëndohet, pasi mbi 1 000 persona u raportuan të vdekur vetëm në ditën e parë të tragjedisë.

Japonia u godit një ditë më parë, në orën 6:46 me orën shqiptare, nga
tërmeti i shtatë më i fuqishëm i njohur në historinë e njerëzimit.
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi