RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Nuk Mundem Pa Ty -Bleroo

Shko poshtë

Nuk Mundem Pa Ty -Bleroo

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 3:13 pm

S'GJEJ Dot Ilaq Për Dhimbjen Që Un Kam..
Nuk Mundem Dot Të Vazhdoj Se Vetëm Jam..
Qka Do Që Ti Kerkon Zemër Do Ta dhuroj Të Premtoj..
Vetëm Edhe Një Her Të Jem Ne Të Dy Përgjithmon..

Ref..

Nuk Mundem Pa Ty .. Nuk Mundem pa Ty..
më beso asgjë ska kuptim..
ti më mungon .. Ti Më Mungon..
kthehu ti për ty jetoj..

Nuk Mundem Pa Ty .. Nuk Mundem Pa Ty..

Ti më Mungon .. Ti Më Mundon..

Pa TYY ... Pa TYY .. Paaa Tyy..

S'GJEJ Dot Ilaq Për Dhimbjen Që Un Kam..(që un kam)
Nuk Mundem Dot Të Vazhdoj Se Vetëm Jam..(vetem jam)
Qka Do Që Ti Kerkon Zemër Do Ta dhuroj Të Premtoj..
Vetëm Edhe Një Her Të Jem Ne Të Dy Përgjithmon..

Ref..

Nuk Mundem Pa Ty .. Nuk Mundem pa Ty..
më beso asgjë ska kuptim..
ti më mungon .. Ti Më Mungon..
kthehu ti për ty jetoj..

Nuk Mundem Pa Ty .. Nuk Mundem Pa Ty..

Ti më Mungon .. Ti Më Mundon..

Pa TYY ... Pa TYY .. Paaa Tyy..
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi