RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Ora është Thu May 24, 2018 4:45 am

Duke parë profilin :: almi

Gjithcka mbi almi

Gjinia Gjinia :
Male
 
Postime: Postime: :
10
 
Piket Piket :
30
 
Birthday Birthday :
18/05/1986
 
Rregjistrimi Rregjistrimi :
22/03/2011
 
Mosha Mosha :
32
 
Vendbanimi Vendbanimi :
thessaloniki
 
Humor Humor :
shum humorist :p
 
almi


Rank: [ Moderators ]
[ Moderators ]
almi friends
 
almi has no friends yet