RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Nero 10.0.13200 32bit & 64bit, With Serial

Shko poshtë

Nero 10.0.13200 32bit & 64bit, With Serial

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 4:47 pm


INFORMACION

Multimedia
Nero Suite 10 përmban një koleksion të tre produkte të cilat janë
grupuar në një souita.Echei të fuqishëm të avancuar karakteristika video
editing, është superior ndaj software djegur, të bëjë kopje rezervë të
besueshme dhe gjithashtu ka multimedia veçantë mjete për të forcuar
fotot tuaja, music dhe video.

Kërkesat e sistemit
Windows XP (32bit), Windows Vista (32 dhe 64bit), Windows ® 7 Premium Home, Professional ose Ultimate (32 dhe 64bit).
Epexeragsti 2GHz AMD apo Intel.
512 RAM mb.
CD / DVD për ju për të "djegur" "djeg".
DirectX 9.

INSTALLATION
1.Kante eksportit fotografi në dosjen e
2.Trexte 10.0.13200.exe Nero
3.Kur e bëri kopje kodin serial dhe ju jeni gati
Futja
e një të ri lite version nero. Tani, shkarko vetëm 58MB dhe merrni MOST
KËRKESË NEVOJSHME Nero kur ur në shtet të vërtetë e keqe!

Ajo përfshin:
1) Nero Burning ROM,
2) Nero Express,
3) Nero DiscSpeed,
4) Nero DriveSpeed,
5) InfoTool Nero,
6) ControlCenter

http://adf.ly/246619/http://hotfile.com/dl/60019012/6a489e6/Nero.10.10.0.13200.part1.rar.html
http://adf.ly/246619/http://hotfile.com/dl/60022787/9e68cdd/Nero.10.10.0.13200.part2.rar.html
http://adf.ly/246619/http://hotfile.com/dl/60025787/c010d0b/Nero.10.10.0.13200.part3.rar.html
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi