RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

»Rinia-live
»Menu
Tema Fundit
» Radio Live
» Ne fb
» Me te vendosura ne fb
Sondazh

KUSH DO E FITOJ SERIA A

27% 27% [ 8 ]
47% 47% [ 14 ]
20% 20% [ 6 ]
7% 7% [ 2 ]

Totali i votave : 30

» Lojra
       Formula 1
      Classic car racing
      Mercedes CLK
      McLaren F1
        BMW M5 Tuning
       Audi Q7 Tuning
       Ferrari Enzo
       Lamborghini Gallardo
       Hummer Tuning
» Shtypi i dites
       Gazeta Shqiptare
      Gazeta Albania
      Gazeta Sot
      Gazeta Shekulli 
         Gazeta 55
        Kosova Sot
         AlbEu
» Online

Casino Las Vegas | Betway | 2010 football manager | Bet365 Poker | Betsson
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


» Reklama
» Chat

KUJDES !! Ai qe: Ofendon ose Shan ne Chat,Do perjashtohet nga chati.


Get LIBRAZHDI4FOREVER chat group | Goto LIBRAZHDI4FOREVER website
Noizy puthet nga femrat

Wed Oct 24, 2012 10:51 am nga Leonard

Femrat vdesin per Noizy-n, yllin e momentit te Rapit Shqiptar


[ Më shumë ]

Komentet: 0

Plasi ne …BB5, seks LIVE

Mon Mar 12, 2012 3:31 pm nga Leonard

Mos
valle vertete ka ndodhur qe ata kane kryer marrdhenie ? Pamjet s’e
tregojne qarte, por jane shume dyshuese, sidomos nga fundi i videos.
Gjate spektaklit te dites se shtune Ermali i Big Brother 5 u shpreh se
ai ka respekt per Francesken dhe se mes tyre nuk ka nje lidhje dashurie.
Deklarata e tyre u pa me jo pak …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Meti – Anilës: “S’jam dashuruar asnjëherë”

Thu Mar 08, 2012 11:05 am nga LeonardMETI FRANCESKA dhe Arbëri ndodhen në ballkonin pranë pishinës dhe aty bisedojnë për
dashurinë dhe lidhjet që kanë pasur. Arbëri tregon për ish-të dashurën e
tij. Françeska u thotë se ajo e ka shumë të …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Ja arsyeja pse Genta e do Metin në BB5

Tue Feb 28, 2012 2:06 pm nga Leonard

Forma e zemrës e krijuar nga banorja me shumë humor e “Big Brother Albania 5”, Genta ndaj Metit, ende po kujtohet nga ana e atyre që e ndjekin këtë reality-show, të cilët nuk janë të pakët.


Por a e dini se cila është arseyja se pse Genta e don dhe e ka simpati Metin, pasi karakteri i tij ngjan me ish të dashurin e saj, që …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Blero: Xhelozia nuk ekziston në lidhjen time me Teutën

Tue Feb 28, 2012 2:02 pm nga Leonard


Blero është përfolur së fundi për faktin se në klipin e fundit janë përdorur disa miliona para false dhe të njëjtat janë konfiskuar nga ana e policisë, madje dhe klipi i është censuruar për arsye se mund të joshë publikun me këto imazhe! Këto fjalë ai i hedh poshtë në këtë intervistë, duke treguar se televizionet duhet të censurojnë disa gjëra të tjera e jo …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Franceska: Ermalin e kam njohur që jashtë Big Brother, por mos tregoni!

Tue Feb 28, 2012 1:56 pm nga Leonard

Konkurentja nga Vlora ka pranuar se afeksioni i saj me Ermalin në Big Brother Albania 5 nuk është rastësi pasi me të është njohur që më parë.

Ermali dhe Françeska rrinë të përqafuar ne krevat dhe i pranishëm atje është edhe Flori, i cili para se të largohet, thotë: “T’ju le njëçikë vetëm puçi-puçi”. Françeska nervozohet nga këto fjalë dhe i thotë se nuk kërkon …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

» RADIO

»Rinia-live
» Ora
identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
Top posters
Leonard (633)
 
kristi (77)
 
altin (54)
 
Xhulja (13)
 
almi (10)
 
ekaterina kristo (3)
 
koka valon (1)
 
anxhi88pg (1)
 
pano (1)
 
energia 33 (1)
 

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 135 më Mon Oct 24, 2011 6:26 pm
Statistikat
Forumi ka 257 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tinushi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 798 artikuj v 563 temat
» calendar
»NEWS FLASH
» Video
» moti

Moti

Tirana
E larta: 19 Min: 7
Shpejtesia eres: 19.31 km/h
Drejtimi eres: 320
Lageshtia: 42
Shikueshmeria: 9.99
Presioni atm: 1015.92
Agimi: 5:55 am
Perendimi: 5:45 pm
» English online
natural English 
pre-intermediate
Elementary 
natural English 
pre-intermediate
Intermediate
natural English 
pre-intermediate
Pre-Intermediate
Keywords

falje  kerkim  

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search