RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Norton Internet Security 2011 Për Ever (të Sigurimit për 88 vjet), të shpejtë

Shko poshtë

Norton Internet Security 2011 Për Ever (të Sigurimit për 88 vjet), të shpejtë

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 4:57 pmNorton
Internet Security shkon në heshtje në sfond për të zbuluar dhe bllokuar
sot \ 's komplekse kërcënimeve dhe për të mbrojtur identitetin tuaj,
kur ju bleni, banka, apo shfletoni online. design miqësore dhe efikas i
produktit ndihmon minimizuar konfuz alarme të sigurisë dhe sistemin
slowdowns se mund të merrni në rrugën e përvojën tuaj online. Norton
Internet Security thelbësore siguron mbrojtje nga viruset, hackers,
spyware, spam dhe kërcënimeve të tjera private. Një set i plotë i
mjeteve të sigurisë, Norton Internet Security të ju ndihmon të sigurt në
linjë si dhe ju sërf email, swap files, download programe, dhe chat.
Përveç kësaj për të mbrojtur kundër viruseve dhe ndërhyrje të papëlqyer
nga Interneti. NIS gjithashtu ju lejon të bllokuar automatikisht
annoying banner dhe dritareve pop-up, ngritur prindëror site bllokuar
kufizojnë mundësitë për qasje në Web faqet specifike, dhe selektive
përcaktuar se cila, nëse ka ndonjë, Java kontrolla dhe duhet të lejohet
të shkarkoni dhe të ekzekutuar në kompjuterin tuaj. Enjoy Internet me
mbrojtjen e vlerësuar me çmime!
do të zgjasë Norton tuaj IS statusin abonim për 88 vjet (32122 Ditë)
install / SHËNIME Regjistrohu:
01. Internet Install Norton Internet Security 2011
02. Turn Off Production Norton Tamper Mbrojtjes (Settings Norton> Settings Ndryshme)
03. Run NIS-2011 [88 vit]. exe Crack
04. Kliko Instalo Crack [88 vjeçar] button
05. Windows i ri do të hapet. Vetëm kliko OK (X4 herë)
06. Norton Internet Security 2011 do të mbyllen dhe të rifilluar me 32.122 Ditët e mbetura Status Abonimi


http://adf.ly/246619/http://rapidshare.com/files/442232726/norton_internet_security_2011by_kwirli.rar
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi