RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Babai i Almës: Gjithmonë kam dashur që vajza ime të shkollohej

Shko poshtë

Babai i Almës: Gjithmonë kam dashur që vajza ime të shkollohej

Mesazh nga Leonard prej Mon Mar 14, 2011 4:49 pm

Një nga banoret pretendente për çmimin e madh 100 milionë, të Big
Brother 4, duket se është edhe Alma. Vajza me një jetë të vështirë, e
rritur me prindër të divorcuar, me një fejesë që në moshën 15-vjeçare,
më tej si një emigrante në Itali… Por tashmë jeta e saj duket më e
stabilizuar se ndonjëherë… për më tepër, ndërsa ishte në shtëpinë e
famshme, mori edhe një propozim për martesë nga i dashuri i saj Antonio.
Por ashtu siç ajo ka pohuar vetë mes banorëve të shtëpisë, Alma nuk ka
një marrëdhënie të mirë me të atin. Madje ajo ka treguar se një nga
arsyet që gjendet në këtë reality-show është pikërisht kjo. I ftuar (me
kërkesën e tij në fakt) dje në emisionin e Eno Popit, “Big Brother-Fun
Club”, ka qenë pikërisht Elezi, babi i Almës, i cili ka rrëfyer plot
detaje përsa i përket marrëdhënies së tij me të bijën!

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi