RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Ermali dhe Blero, në koncert bamirësie

Shko poshtë

Ermali dhe Blero, në koncert bamirësie

Mesazh nga Leonard prej Wed Mar 16, 2011 10:55 am


Nje rasti i tille social, i nje te riu nga Kosova, i cili lengon nga
nje semundje e rende, do te bashkoje te merkuren (16 mars) disa
kengetare dhe DJ te njohur, qe do te performojne ne nje mini koncert
bamiresie, ne nje nga klubet e nates ne Prishtine.
Mes emrave te kengetareve pjesemarres, tashme jane konfirmuar Blero, Ermal Fejzullahu, Hekuran Krasniqi, grupi TDS etj.
Mjetet e mbledhura ne kete mbremje do t’i dedikohen sherimit te te riut ne nevoje.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi