RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Arta Bajrami së shpejti i rikthehet skenës me këngë të reja

Shko poshtë

Arta Bajrami së shpejti i rikthehet skenës me këngë të reja

Mesazh nga altin prej Sun Mar 20, 2011 4:22 pm

Ka
disa muaj që nuk kemi dëgjuar këngë të re nga Arta Bajrami dhe kjo,
për shkak se këngëtarja ishte larguar për një kohë nga karriera për t’iu
përkushtuar më shumë vajzës së saj Viktorias e cila ka disa muaj që ka
ardhur në jetë dhe ishte si prioritet për këngëtaren si për të gjithë
nënat e reja.

Kënga e fundit “Nëse ty”, që kishte realizuar Arta kur ishte në
muajin e katërt të shtatzanisë, akoma sot e kësaj dite po kërkohet
shumë nga dëgjuesit, por si duket kjo këngë nuk ua plotëson shijen
fansave të saj, të cilët kërkojnë çdo ditë rikthimin e Artës me shumë
hite. Herën e fundit që e pamë Artën ishin xhirimet për programin e
Vitit të Ri në “RTV21”, ku këngëtarja shfaqej më në formë se kurrë dhe
nga ajo paraqitje Arta ka anashkaluar edhe shumë koncerte e mbrëmje
muzikore, teksa prërgatitet për t’u rikthyer në skenë akoma më fuqishëm.

Vëllai i saj, kompozitori Don Arbas, këto ditë është duke punuar me
të në realizimin e demo inçizimeve për këngët e reja të Artës, të cilat
e presin atë të futet në studio për t’i përfunduar. Duke ditur
rrjedhën e këngëve të saj, në projektet e reja do të përfshihen disa
këngë ritmike, duke mos i anashkaluar edhe baladat të cilat i shkojnë
shumë mirë

_________________________________________________
Te gjithe jan te cmendur,por vetem ai qe mund ta analizoj cmendurine e tij eshte filozof
avatar
altin
[ WEBMASTER ]
[ WEBMASTER ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 54
Piket Piket : 84
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 14/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : albania

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi