RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Ronela dhe Stresi në |-> Top Fest -> Lamtumirë <-|

Shko poshtë

Ronela dhe Stresi në |-> Top Fest -> Lamtumirë <-|

Mesazh nga altin prej Sun Mar 20, 2011 5:19 pm

Do të paraqiten në “Top Fest” apo nuk do të paraqiten?!
Kjo është dilema me të cilën kohët e fundit po merren mediat shqiptare në lidhje
me pjesëmarjen e rep artistit Stresi në festivalin modern “Top Fest 8”, në
bashkëpunim me këngëtaren Ronela Hajati. Stresi ishte ndaluar nga policia në
Zvicër, e më vonë dolën fjalët se ish e dashura e tij belge e ka denoncuar dhe
policia e ka arrestuar për disa orë reperin. Megjithatë, siç mësojmë, Stresi do
të paraqitet në festival përkrah Ronelës me këngën e tyre të titulluar
“Lamtumirë”. Ky do të jetë një tjetër hit i punuar në studion e Flori Mumajesit,
interpretuar në skenë nga dy artistë të rinj dhe shumë të talentuar. I gjithë
teksti i këngës është i bazuar në lidhjen emotive që ka përjetuar Stresi me
Enxhi Kamenicën, të dashurën e tij aktuale. Në këngën “Lamtumirë” do të
përshkruhen edhe zënkat që çifti ka përjetuar gjatë periudhës sa janë të lidhur,
si dhe sms-të që i kanë dërguar njëri -tjetrit. Që kënga do të jetë një
superhit, këtë e kanë pohuar që të dy, Stresi dhe Ronela, në intervistat dhënë
për mediat, po se çfarë suksesi do të ketë në festival, pritet të shihet pas
përfundimit të tij.

_________________________________________________
Te gjithe jan te cmendur,por vetem ai qe mund ta analizoj cmendurine e tij eshte filozof
avatar
altin
[ WEBMASTER ]
[ WEBMASTER ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 54
Piket Piket : 84
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 14/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : albania

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi