RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Nënat tiranase “vdesin” për Shpat Kasapin

Shko poshtë

Nënat tiranase “vdesin” për Shpat Kasapin

Mesazh nga Leonard prej Thu May 19, 2011 12:10 pm


Shpat Kasapi është bërë një personazh, i cili në spektaklin “Dancing with the Stars” po pëlqehet, madje edhe nga adhuruesit që dikur e ndiqnin si këngëtar. Por, edhe femrat e moshuara, apo nënat tiranase, janë dashuruar pas djaloshit, madje ato para mikrofonit të këtij spektakli shprehen se ai duhet ta fitojë këtë konkurs vallëzimi. Megjithëse vetë Shpati thotë se nëse këngën e ka pasion, vallëzimin e ka hobi. Ndërsa organizatorët e cilësojnë Shpatin si personazhin më serioz në këtë eveniment. M. GJ.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi