RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

NJE BUZEQESHJE..!!

Shko poshtë

NJE BUZEQESHJE..!!

Mesazh nga Leonard prej Mon Jul 18, 2011 10:03 amNje buzeqeshje nuk kushton asgje,
por vetem pasuron ata qe e pranojne,
pa varferuar ata qe e japin ate.
Ajo zgjat pak,
por nganjehere kujtesen e saj eshte e perjetshme.
Askush nuk eshte aq i pasur sa nuk mund te kete nevoje per te
askush nuk eshte aq i varfer per te merituar ate.
Nje buzeqeshje
Krijon lumturi ne shtepi,
eshte nje shenje e prekshme te miqesise,
Nje buzeqeshje ,
ndez padashur nje drite shprese,
ben te guximshem te paguximshmit,
nuk mund te blihet ,te merret hua apo te vidhet
sepse ajo eshte dicka me vlere vetem kur ajo eshte dhene.
Dhe nese ndonjehere ju takoni dike
i cili nuk di te buzeqeshe me
Jini bujare, Jepini tuajen,
sepse askush nuk kane nevoje per nje buzeqeshje
Si ai qe nuk mund ti dhuroje nje buzeqeshje te tjereve

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi