RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi Ditor 26.08.2011

Shko poshtë

Horoskopi Ditor 26.08.2011

Mesazh nga Leonard prej Fri Aug 26, 2011 9:00 amDashi

Kjo dite nuk do jete shume e qete per ciftet. Nderkohe qe partneri nuk kujdeset shume per ju, ju mund te kerkoni dike tjeter. Mund edhe te tradhtoni. Kujdes, nese do ndodhe keshtu do e humbni pergjithmone ate qe keni ne krah. Per beqaret do jete dite e shkelqyer per te dashuruar. Ne pune do hidhni hapa te metejshme drejt suksesit. Shume kolege do jene xheloze per ju.

Demi

Do jete nje dite shume e lumtur per ciftet. Do merrni surpriza te mrekullueshme nga partneri dhe do ju duket sikur po fluturoni. Beqaret duhet te bejne shume kujdes. Ju vertet po kerkoni dashurine por nese ecni kuturu do gjeni dike qe t’jua beje jete te padurueshme. Puna do shkoje ashtu si doni ju. Do ndermerrni projekte mjaft te rendesishme dhe do keni sukses.

Binjaket

Ciftet do mbrohen nga planetet dhe gjithcka do shkoje mire per ta. Beqaret do kene fat ne dashuri. Do keni te gjitha mundesite per te arritur ato qe doni dhe ne fund te dites do ndjeheni mjaft mire. Ne planin profesional pritet nje dite shume e mire. Do vazhdoni ato qe keni nisur dhe do largoni cdo pengese qe mund t’ju dale perpara. Jeni shume te zotet!

Gaforrja

Ne pergjithesi do jete dite e mire. Beni kujdes kur flisni me partnerin sot dhe mos e teproni me kritikat qe te mos lindin konflikte. Per beqaret do jete nje dite e mrekullueshme. Fati do ju buzeqeshe sot dhe do keni takime te rendesishme. Edhe ne pune do keni fat. Veproni me takt dhe diplomaci dhe gjithcka do shkoje ashtu si ju e deshironi. Cfare doni me shume?

Luani

Sot pasioni mund te rindizet per ciftet dhe do jete nje dite e ngrohte per dashurine. Do e joshni shume partnerin. Beqaret kane aq shume pune saqe nuk do kene fare kohe per te dashuruar. Planetet e fatit dhe suksesit do jene ne anen tuaj sot persa i perket planit profesional. Do ecni shume perpara dhe ne rrugen e duhur. Kjo do ju beje te ndjeheni te perkedhelurit e dites.

Virgjeresha

Duhet te tregoheni me tolerante me partnerin sot nese doni qe gjithcka te shkoje mire. Mos nxitni debate te kota. Beqaret nuk do e kene shume te qarte se cfare kerkojne. Nuk doni te jeni vetem, por kur ju afrohen ju i shmangeni. Ne pune duhet te beni me shume perpjekje per te arritur ato qe doni. Planetet do ju perkrahin dhe do e keni me te lehte.

Peshorja

Do kaloni nje dite te bukur me partnerin. Cdo gje qe do perjetoni sot do kete pasoja ne te ardhmen. Nese keni ndonje problem ne lidhjen tuaj shprehuni me shume. Beqaret do kene nje takim te rendesishem. Mos u nxitoni per asgje. Ne pune do kete disa ndryshime te cilat do ndikojne edhe tek ju. Shfrytezojeni kete dite per te zgjeruar horizontet.

Akrepi

Sot do plotesoni cdo deshire te partnerit dhe kjo do ju beje edhe ju te ndjeheni mire. Perfitoni sa me shume nga kjo dite. Per beqaret do kete takime te papritura dhe mbase do takoni edhe dashurine. Joshni sa me shume! Ne pune do jeni pak te merzitur dhe dicka do ju prishe planet. Mos u dorezoni. Ju jeni te afte te perballoni edhe kete sfide.

Shigjetari

Per ciftet nuk do kete asgje te veçante sot. Beqaret nga ana tjeter nuk do jene me vetem. Do keni mundesi te zgjidhni personin e duhur. Hidhini ju hapat e pare dhe cdo deshire e juaja do plotesohet. Per jeten profesionale do jete nje dite e qete. Planetet do ju mbeshtesin dhe do vijne dite te mira. Edhe pse sot ju duket e larget, kjo periudhe do vije shume shpejt.

Bricjapi

Ata cifte qe kane kaluar nje periudhe te turbullt dhe me probleme, sot do kene mundesi te flasin dhe te sqarohen me partnerin. Per beqaret do jete nje dite me shume fat. Do keni surpriza te kendshme dhe ju duhet te perfitoni sa me shume nga ato. Situata profesionale do ndryshoje rrenjesisht. Mos u shqetesoni cdo gje do jete ne favorin tuaj dhe ju pret sukses pa fund.

Ujori

Ne jeten ne cift nuk do kete probleme. Do kete me shume pasion dhe do filloje nje komunikim edhe me i mire. Beqaret do jene sharmante dhe do kene disa takime. Kujdes, mos u dominoni nga pershtypja e pare qe do ju lere personi qe do takoni. Nese keni punuar shume, sot do filloni te mblidhni frytet e asaj pune. Shmangni debatet dhe konfliktet me koleget.

Peshqit

Sot femrat do jene shume provokuese ndersa meshkujt mjaft potente. Nese jeni ne cift do kaloni momente te nxehta me partnerin. Beqaret do e kene te veshtire te marrin vendime per nje lidhje te qendrueshme dhe serioze. Nese jeni duke kerkuar nje pune apo nje post te ri atje ku jeni do keni shume fat. Gjithsesi duhet te jeni te duruar dhe te matur.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi