RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Ajo!!!!!!( HISTORI SHUM PREKES LEXOJ DHE TI )

Shko poshtë

Ajo!!!!!!( HISTORI SHUM PREKES LEXOJ DHE TI )

Mesazh nga Leonard prej Sat Aug 27, 2011 2:39 pm

654 654
ajo e dinte cfare e priste por gjithsesi rrezikoi...jetoi nje sere momentesh te mrekullueshme qe do ti mbeten gjithmone ne zemer, ngulitur, gdhendur aty...kujtime do ti quaje....te palevizshme...statike!

ajo ka rene tani...eshte rrezuar ne toke...e ka zemren e copetuar....nuk mbushet dot me fryme ndonjehere...sikur i djeg dicka nga brenda! eshte thuajse e kote te mundohet te shpjegoje se cfare i ndjen trupi ...eshte nje ndjesi, dhe fundja...ndjenjat nuk jane shpjeguar dot kurre me fjale!

me shume se gjithshka tjeter e vret menyra sesi mbaroi! pa fjale, pa thene asgje...thjesht ai iku...nje dite!...nuk e priste...nuk e priste ashtu, dhe u zhgenjye, u merzit, u nevrikos! e dini sa e keqe behet nje femer kur merzitja zhgenjimi dhe nervi perzihen bashke ne te njejtin shpirt? keshtu dhe ajo u be e keqe...tani ajo deshiron ti kerkoje falje vetes...jo sepse rrezikoi ne nje histori 99 % te perfunuar pa nisur....do ta bente edhe 7485374 here te tjera po ti jepej mundesia....por i kerkon falje vetes sepse duke u bere e keqe u lendua me shume... u vra per here te dyte tashme nga vetvetja...dhe se di kur do vije momenti qe ajo do e fali veten! 654

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi