RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Femija i djallit!!

Shko poshtë

Femija i djallit!!

Mesazh nga Leonard prej Sat Sep 17, 2011 10:49 amKur ishte 13 vjeç, Sean Seller i quante veten “Fëmija i djallit” bëri
një pakt me djallin dhe e vulosi duke pirë gjakun e tij. Që prej asaj
kohe ai mbante një kavanoz me gjakun e tij në frigorifer të fshehur pas
vezëve. Më vonë ai u tha autoriteteve se pinte shumë gjak, njësoj si një
vampir. Adoloshenti Sean filloi të kryente rituale të përnatshme në
shtëpinë e tij, ku ftonte demonët që të zotëronin trupin e tij. Shumë
shpejt, demonët e quajtën atë “Ezurate” dhe i thanë se fuqitë e tij mund
të rriteshin nëse ai vriste dikë. Më 8 shtator 1985 pas mesnatës, Sean
vrau viktimën e tij të parë, një punëtor nate nga Oklahoma, të quajtur
Robert Bower. Vetëm disa minuta para mesnatës së 14 marsit 1986, Sean u
zhvesh në të brendshmet e tij të zeza dhe kreu një ritual demoniak,
teksa prindërit e tij flinin në dhomën tjetër. Më pas, u tha ai
policëve, temperatura ra me dhjetë gradë. Gishta të mprehtë iu ngulën në
mish dhe ai u rretha nga demonët që fluturonin rreth e përqark tij. Në
minutat e ardhshme Sean hyri në dhomën e prindërve dhe i qëlloi në kokë.
Ai insistonte se i kishte dashur vërtet prindërit e tij, por kishte
qeshur teksa gjaku u rridhte nga plagët. Më 2 tetor 1986, Sean Sellers u
dënua me vrasje të shkallës së parë. Në moshën 15-vjeçare ai u bë i
dënuari më i ri në moshë që u dënua me vdekje.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi