RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Flaka Krelani së shpejti me këngë të re

Shko poshtë

Flaka Krelani së shpejti me këngë të re

Mesazh nga Leonard prej Fri Oct 21, 2011 1:23 pm


Ndonëse angazhimet e saj aktuale sillen rreth të kënduarit live,
këngëtarja Flaka Krelani dhe dy bashkëpunëtorët e saj në këngën e re,
Mc Kresha dhe Rina Abdyli, janë në pritje të lasnimit të klipit të tyre
më të ri, i cili parashihet të plasohet në treg në këtë fund-muaj.
“Tashmë
kanë përfunduar filmimet e klipit më të ri të këngës të cilën e kemi
realizuar në bashkëpunim me Mc Kreshën dhe këngëtaren Rina Abdyli.
Xhirimet e klipin janë bërë nga produksioni ‘Entermedia’ dhe jemi ndarë
shumë të kënaqur”, ka thënë Flaka për “Infopress”.

Ajo ka shtuar se është e përbetuar në muzikën rok, dhe se nuk heziton të pranojë ftesa për bashkëpunim.

“Jam e përbetuar për rok, është e vërtetë, por kur vjen një ofertë
bashkëpunimi, unë jam gjithmonë e gatshme të them ‘po’, e sidomos për
këngëtarët e rinj, të cilët mendojnë që të hyjnë sigurt në skenën
shqiptare”, ka shtuar Flaka

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi