RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Syri i Zemres

Shko poshtë

Syri i Zemres

Mesazh nga Leonard prej Thu Mar 08, 2012 12:02 pmSyri i nje zemre te perlotur shikon me mall
pertej nje mjegulle nje yll i ndezur qe shendrit
por para saj qendron mjegulla e cila ia zbeh ndricimin,
gje qe me se shumtiu e ben largesia,
por smund ta shuaj mallin ndaj yllit
drejt syrit te zemres se perlotur,
ku zeri i nje ndricimi yllezor tingellon ngroht dhe embel
pikerisht ne zemren e ndjeshme,
ne rrugen e jetes dine te ecin mire vetem ata qe dine ku shkojne
ata qe nuk dine te ngrohen digjen,
digjen pa menduar se zjari djeg gjithcka pervec vetes,
nje jete modeste por e ngrohet ne dashuri kiss un dhe ti.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi