RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Ervini harron Ermelën, kapet mat me një tjetër bjonde

Shko poshtë

Ervini harron Ermelën, kapet mat me një tjetër bjonde

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 7:45 pm

Ndërkohë që loja brenda shtëpisë së “Big Brother” po bëhet gjithnjë e më e
fortë, pasi dihet që jemi afër fundit, njëra nga konkurrentet që duket se e do
shumë fitoren, është edhe Ermela Mezuraj.

Pavarësisht se brenda asaj shtëpie ajo ka treguar shumë rreth vetes së saj,
sidomos ka spikatur për autoironinë dhe batutat, natyrisht lidhja e saj me
Ervinin është diçka që ka lënë gjurmë më së shumti. Duket se edhe pas daljes së
Ervinit nga shtëpia, dy të rinjtë kanë bërë plane që lidhja mes tyre të
vazhdojë. Ervini është shprehur vazhdimisht që ka rënë në dashuri me Ermelën.
Megjithëse në jetë ka pasur shumë eksperienca me femra, tipi i saj e ka bërë
shumë për vete. Po kaq entuziaste për këtë lidhje duket edhe familja e Ervinit,
madje e motra dhe e ëma e tij i dërgojnë vazhdimisht dhurata Ermelës brenda në
shtëpi. Nga ana tjetër Ervini, i cili ka disa shtëpi në Tiranë, ka pohuar se
është duke bërë gati njërën prej tyre në mënyrë që kur të dalë nga shtëpia, t’i
kërkojë Ermelës të bashkëjetojnë aty. Madje, Ervini, i cili deri dje ka jetuar
në mes të katër shteteve, pikërisht për këtë arsye ka vendosur të jetojë në Tiranë, ku ka ndërmend
të ngrejë edhe një biznes të tijin. Ermela, e cila është nën tensionin e lojës,
gjithsesi nuk harron të përmendë herë pas here Ervinin dhe preokupohet shpesh se
si mund t’i duket atij loja e saj. Pra, deri këtu kemi një panoramë perfekte të
të dy të rinjve, të cilët dëshirojnë me të njëjtën forcë këtë lidhje që u
realizua falë pjesëmarrjes në “Big Brother”. Por, me sa duket, ka edhe diçka
tjetër… Ervini, i cili njihet për pasionin e tij për femrat, me shumë gjasa nuk
po e frenon dot këtë pasion, edhe pse ka një lidhje me një femër që tashmë ia di
gjithë Shqipëria. Fundjavën e kaluar ai është kapur mat nga paparaci ynë tek pub
“Baroque” ku ai shkon shpesh, me një vajzë bjonde. Megjithëse në atë darkë ishte
shoqërinë e disa prej banorëve të eleminuar, duket se
Ervini nuk ka humbur kohë, por ka gjetur një vajzë për t’u argëtuar. Nuk e dimë
se çfarë marrdhëniesh mund të ketë me vajzën e panjohur të cilën e shikoni në
foto, por një gjë e dimë me siguri, që Ervini atë natë ka patur vemendjen
maksimale ndaj saj dhe ka kërcyer me të gjatë gjithë kohës. Si mendoni ju, çfarë
reagimi mund të ketë Ermela po t’i shohë këto foto të Ervinit me një tjetër? Ajo
as shakanë nuk arriti ta përtypë, lëre pastaj një diçka që ka ndodhur me të
vërtetë. Natyrshëm lind pyetja: Ky Ervin qejfliu, a do të arrijë ta frenojë
paksa instinktin e tij prej femërdashësi derisa të dalë Ermela apo javën tjetër
do të kemi mundësi ta shohim me një tjetër femër në krah?

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi