RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Kjo është një histori e vërtetë.... ( Lexojeni të gjithën ...)

Shko poshtë

Kjo është një histori e vërtetë.... ( Lexojeni të gjithën ...)

Mesazh nga Leonard prej Fri Aug 26, 2011 1:35 pm


Më quajnë Kris dhe jam tre vjeç. Sytë e mi janë të enjtur: nuk mund të shoh , duhet të jem budalla... , i keq ..., çfarë tjetër mund të jetë sepse babai im është kaq i nevrikosur me mua , dua të jem më i mirë ,dua të jem edhe i bukur ,atëherë mami do të më përqafojë të paktën një herë të vetme .
Nuk mund të gaboj as edhe një herë të vetme , nuk mund të flas as edhe një fjalë , sepse nëse e bëj më mbyllin gjithë ditën brenda .
Kur mami të kthehet do përpiqem të sillem mirë , ajo do të preket dhe do të më gjuajë vetëm një herë këtë mbrëmje...
Sapo dëgjova zhurmën e makinës së babit ,po kthehet nga lokali i Charlit ,dëgjoj emrin tim , më përplas pas murit , kërkoj tu fshihem syve të tij të tmerrshëm ..ohhh kam shumë frikë tani , kam filluar të lotoj .
Kur ai më sheh duke qarë më flet fjalë të këqija : më thotë që është faji im për problemet që ka në punë...ai më gjuan me grushta , me shkelma ,arrij ti shpëtoj për pak çaste për t'ia mbathur drejt derës..por e ka mbyllur me çelës...bërtas , qaj nga frika ...ai më kap dhe më perplas pas murit ...bie në tokë ...edhe pse gjithë kockat e mia janë të thyera babi vazhdon të më flasi fjalë të këqia ..
Më vjen keq - bërtas unë, por tashmë është shumë vonë , fytyra e tij është egërsuar , nuk arrij ti jap një formë ,..torturën , dhimbjen ..akoma , akoma ..
Oh Zot ki mëshirë..bëje të pushojë ..dhe ai më në fund pushon , shkon drejt derës ...ndërsa unë rri i shtrirë pa lëvizur në tokë ...
Emri im është Kris ...jam 3 vjeç..këtë natë babi im më vrau ..edhe ti mund të më ndihmosh "Shpirti im vuan ".
Nëse e lexon bëni diçka " Dënoni dhunën kundër fëmijve sepse fëmijët Vuajnë 654 654

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi