RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi 21/3/2011

Shko poshtë

Horoskopi 21/3/2011

Mesazh nga Leonard prej Mon Mar 21, 2011 1:55 am


Dashi
Ndonje keqkuptim mund te linde sot por ne ndihme do
ju vije natyra juaj diplomatike. Do te dini si te ragoni, ashtu sic beni
gjithmone. Yjet ju favorizojne per te nisur nje karriere.

Demi
Sot do te dukeni me bukur se kurre. Mos kujtoni se i
dashuri juaj nuk e ka vene re kete, edhe pse komunikimi mes jush
ndoshta nuk eshte ne formen me te mire. Mund te ndiheni aventurier,
keshtu qe pse te mos provoni dicka te re sot.


Binjaket
Imagjinata dhe frymezimi juaj jane ne nivelin me te
larte. Kjo do ju beje te provoni disa eksperienca te reja. Logjika sot
do te zevendesohet nga instinkti qe me se shume se kurre do ju coje ne
vende qe nuk i kishit imagjinuar.


Gaforrja
Jeni njeri i ndjeshem dhe qe kujdeseni per te
tjeret. Sot do te ndiheni vecanerisht i lidhur me nje grup njerezisht qe
ndoshta mund te mos i njohni mire. Natyra juaj e sjellshme arrin te
depertoje ne zemrat e te tjereve.


Luani
Shanset jane qe do te keni vizita qe ne mengjes.
Edhe pse do te jete suprize, do te jete shume e mirepritur nga ana juaj.
Beni kujdes qe te mos perhapni thashetheme per te cilat nuk e dini nese
jane te verteta.


Virgjeresha
Nje leter, telefonate apo vizite nga i dashuri apo
mik i ngushte, do ju sjelle informacione interesante per ju. Energjite
tuaja jane ne nivelin me te larte, keshtu qe mos ngurroni te provoni
talentin tuaj ne nje sere fushash. Do te keni sukses.


Peshorja
Sharmi dhe ngrohtesia juaj jane ne nivelin me te
larte. Mos hezitoni qe t;i shfrytezoni te dyja keto dhunti. Do te
shkelqeni ne cdo rast. Do te rrezatoni ngrotesi dhe entuziazem dhe do ti
terhiqni njerezit si magnet.


Akrepi
Te gjitha ceshjtet qe kane lidhje me romanden,
dashurine dhe martesen do te shkojne mire sot. Do te ndiheni vecanerisht
i ngrohte dhe mbeshtetes me te gjithe. Bisedat intime do te dalin ne
menyre te natyrshme.


Shigjetari
Do te perfitoni shume nga nje takim me miqte.
Ndoshta do te nisni nje bisede me nje te panjohur i cili do te rezultoje
nje ekspert ne fushat qe ju interesojne. Jini i hapur ndaj ideve te
reja.


Bricjapi
Edhe pse nuk eshte ne stilin tuaj, sot do te
mbeshteteni ne intuiten tuaj. Do te stresoheni pak nga sjellja e te
tjereve por se shpejti do te kuptoni se i tille eshte realiteti. Ruani
gjendjen tuaj emocionale.


Ujori
Sot do te kete nje ndjesi zemerate ne ambjentin
tuaj. Te gjithe personat qe njihni duket se jane ne gjendje te keqe
shpirterore. Megjithate ju keni sharmin dhe kembenguljen per te mos
lejuar qe te prishet dita juaj. Jini konsistent ne idete tuaja.


Peshqit
Dicka e papritur ne lidhje me parate do ju fuse ne
mendime Nuk do te dini si te shpenzoni shumen qe keni marre. Kjo sepse
ka shume gjera qe per ju jane te nevojshme. Shikoni me kujdes
prioritetet tuaja.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi