RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi 23/03/2011

Shko poshtë

Horoskopi 23/03/2011

Mesazh nga Leonard prej Wed Mar 23, 2011 1:35 amDashi
Sensi juaj i humorit prej nje camarroku do te
shfaqet te tek te gjithe ata persona qe ju rrethojne. Miqesia juaj do te
filloje te transformohet ne dicka me te qendrueshme. Do te lini mbresa
te mira ne shume fusha.


Demi
Sot eshte dita e duhur per te kaluar kohen e lire me
miqte. Sot do te beheni shume nostalgjik duke menduar me dashuri per te
kaluaren tuaj edhe pse ajo mund te mos kete qene e gezueshme.

Binjaket
Marredheniet, fati, aftesia per drejtim jane disa
nga fushat qe po shenojne permiresim ne jeten tuaj. nese do te
planifikoni ndonje feste gjate mbremjes, do te argetoheni shume.


Gaforrja
Nje mjedis i kendshem ne shtepi ju mbush me deshiren
per te kaluar sa me shume kohe me pjesetaret e familjes. Megjithate nuk
ju mungon deshira per te qendruar edhe miqte. Ndajeni kohen tuaj edhe
per familjen edhe per miqte.


Luani
Fati po ju buzeqesh dhe vetebesimi do ju ndihmoje qe
te arrini me sukses qellimet tuaja. Sot eshte dita e duhur per te bere
ato gjera qe prej disa kohesh i kishit harruar ose i kishit lene
menjane. Dite e mbushur me optimizem per ju.


Virgjeresha
Se shpejti do te merrni shperblimin per perpjekjet
tuaja te vazhdueshme. Sot eshte dita per te realizuar shume gjera qe me
pare ju jane dukur te pamundura. Parashikohet situate e mire financiare.


Peshorja
Nje person qe do te takoni sot do te rezultojne nje
tip qe mban shume sekrete dhe kjo nuk ju pelqen aspak. Buzeqeshni me
shume dhe mundohuni te jeni me pozitiv per jeten. Do te shijoni ne
maksimum mbremjen.


Akrepi
Do ju lindin shume ide te reja sot. Dita do te
kaloje me shpejt sesa zakonisht. Do te jeni i perfshire ne shume
aktivitete aq sa do te habiteni me intensitetin e saj. Beni kujdes me
shpenzimet.


Shigjetari
Ju pelqen te flisni, por edhe te degjoni te tjeret.
Pjesa me e madhe e telefonatave do te kene te bejne me ceshtjet e
biznesit. Sot do te ndiheni shume i kenaqur me arritjet tuaja qe nuk do
te jene te pakta.


Bricjapi
Sot ju duket se energjite qe keni jane te
pashtershme. Keni vertet energji pozitive dhe kjo do te zgjase per disa
dite deri ne muajin prill. Tani qe dini kete, beni kujdes me
planifikimet qe te perfitoni sa me shume.


Ujori
Eprori juaj ka nevoje per idete dhe talentin tuaj.
Do te shijoni sfidat qe do ju dalin perpara. Jeta pa sfida nuk eshte
pikante. Do ju ofrohen shume mundesi pas sukseseve qe do te arrini.
Suksesi do te vazhdoje per disa dite.

Peshqit
Gjerat do ju shkojne mbare ne sektorin e punes. Nese
jeni e dashuruar, do te kaloni momente romantike me partnerin. Nese nuk
keni te dashur, yjet ju favorizojne ne kete sektor.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi