RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Gruaja vret burrin sepse harroi se ajo kishte ditëlindjen

Shko poshtë

Gruaja vret burrin sepse harroi se ajo kishte ditëlindjen

Mesazh nga Leonard prej Fri Aug 19, 2011 12:51 pm

Një grua ka vrarë burrin e saj për
shkak se ai kishte harruar se ajo kishte 45 vjetorin e lindjes. Ngjarja
ndodhi në Astrahan në jug të Rusisë. Lialia Tupikova i tha policisë së
burri i saj, Kalpik, nuk ishte kujtuar për ditëlindjen e saj përpara se
të shkonte në butë.

Kur ai u kthye në shtëpi nga puna në zyrë, ajo po priste një buqetë
me lule ose një dhuratë, por ai nuk solli asgjë. Madje edhe kur ajo
gatoi një darkë romantike me qirinj, ai nuk u kujtua. “Kjo ishte shumë
për të. Ajo nuk duroi dhe mori një thikë kuzhine dhe ia nguli në zemër,”
tha një zëdhënës i policisë.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi