RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Me fal qe po te shqetesoj ne kto momente

Shko poshtë

Me fal qe po te shqetesoj ne kto momente

Mesazh nga Leonard prej Sun Sep 25, 2011 12:46 pm

Me fal qe po te shqetesoj ne kto
momente,por kisha shum deshir te degjoja zerin edhe nje her te vetme,po te dr
kete sms duke tu lutur qe tme lejosh zerin te ta degjoj,kam dicka te rendesishme
per te te then qe shpirtin po ma copeton,e di qe ndoshta nuk esht momenti i
duhet se me dike tjeter do jesh,po te lutem me degjo qoft edhe 1 minut,kaq koh
per mua duhet te kesh..dua te te them per te fundit her..TE DUA te lutem kthehu
me mua..nuk do ta them me kurr kete,e nese thua jo.ateher.LAMTUMIR -PO TE LE..♥


DESI

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi