RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Mu per ty me ka mar malli shum

Shko poshtë

Mu per ty me ka mar malli shum

Mesazh nga Leonard prej Sun Sep 25, 2011 12:51 pmMu per ty me ka mar malli shum,loti
nga sy rrjedh si nje lum,me mungojn puthjet qe me dhe kur ike ate dit,fakti qe
sdo ti puth me buzet e tua me merzit,ate puthje shpesh her e kujtoj,ajo puthje
me jep shpres qe nje dit prap do te te takoj,un do ta pres shum ate dit te
vije,e genjej veten duke me menduar se dhe ai pa mua sdo rrije,do ta pres
gjithmon sepse shum e dua,shpresoj shum qe se shpejti ti te vish serish tek
mua..♥

DESI

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi