RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Ledri provokohet nga Elvana

Shko poshtë

Ledri provokohet nga Elvana

Mesazh nga Leonard prej Fri Jan 27, 2012 11:33 am

Janë të dy shumë të lakuar edhe për simpatinë e tyre, ajo shpesh herë quhet seksi, e ai sipas një klasifikimi më i pashëm në skenën shqiptare.


Është ky Ledri Vulaj, i grupit Skillz, dhe Elvana Gjata që, si duket, tashmë nuk i ka vetëm këmbët e gjata, pro lëvizja dhe qëndrimi i saj tërheq vëmendjen e meshkujve, qofshin këta edhe kolegët e saj.

E Ledri, siç duket në këtë foto, nuk ka mundur dot pa u tunduar nga këngëtarja bukuroshe. Por, çfarë po mendon vallë djaloshi nga Prishtina, teksa është ulur afër Elvanës?

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi